اخبار > همتی دیگر برای ارتقاء خدمات محیطی در بیمارستان علی ابن ابیطالب (ع)همتی دیگر برای ارتقاء خدمات محیطی در بیمارستان علی ابن ابیطالب (ع) زاهدان
همکاری و تشریک مساعی ادارات زاهدان برای زیباسازی و بهبود خدمات محیطی در بیمارستان علی ابن ابیطالب(ع) این شهرستان، ارتقاء رضایتمندی مراجعان را به دنبال خواهد داشت.
به گزارش روابط عمومی – دکتر مسعود صالحی سرپرست بیمارستان علی ابن ابیطالب (ع) زاهدان با بیان این مطلب در جلسه ای با حضور معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری با بیان این مطلب گفت: به دلیل تداوم ساخت و سازها در محوطه بیمارستان و گسترش حوزه خدمات در این مجتمع بیمارستانی، تا کنون امکان فضاسازی و محوطه سازی مناسب میسر نبوده است.
وی با اشاره به اینکه تکمیل تمامی پروژه های این بیمارستان، شامل گذر زمان است ادامه داد: با هدف ارتقاء رضایتمندی مراجعان،  برای بهبود خدمات محیطی با همکاری ادارات شهرستان برنامه ریزی شد.
در این جلسه که با حضور مديران استاني ابفا، برق، شورای ترافيك، پليس راهنمايي و رانندگي، شهرداري منطقه ٥ ، بهره برداري برق، سازمان پارك ها و فضاي سبزبرگزار شد مهندس شهنوازی معاون عمرانی فرمانداری زاهدان گفت: رضایتمندی از خدمات نظام سلامت و ارتقاء شاخص ها نیازمند همکاری مجموعه ای از دستگاه هاست و همه ما باید در این زمینه تلاش کنیم.
تامین نهال، گلدان های زیبا و بهبود فضای سبز، تامین چراغ های برق پارکی، نصب سیستم روشنایی در محوطه بیمارستان، بهبود آسفالت، نصب تابلوهای راهنما و ساماندهی پارکینگ بیرونی از جمله مواردی بود که مقرر شد با همکاری ادارات شهرستان زاهدان انجام شود.
در همین راستا شب گذشته مدیر شرکت توزیع برق زاهدان با حضور در این بیمارستان و بازدید از محوطه، از برنامه ریزی برای شروع فوری عملیات ارتقاء روشنایی محیطی این بیمارستان خبر داد.
شهرداری منطقه 5 زاهدان نیز از صبح امروز عملیات بهسازی بلوار سلامت و فضای سبز را آغاز کرده است.                                                     روابط عمومی بيمارستان علي ابن ابيطالب (ع)


سه شنبه ٢٤ مرداد ١٣٩٦ ١٠:٠٠ News ١٦٢١٩

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


نمایش خبر

الـوعـده وفـا؛
ارائه خدمات تشخیصی به 2800 نفر از مراجعان در بیمارستان علی ابن ابیطالب (ع) زاهدان
ارسال فوری یکی از قطعات معیوب دستگاه ام آر آی بیمارستان علی ابن ابیطالب (ع) برای تعمیر
انتصاب جناب آقای دکتر ملک نزاد به عنوان معاون آموزشی و پزوهشی بیمارستان علی ابن ابیطالب(ع)
برگزاری جشن حمایت از شیر مادر
گزارش تصویری از بازدید دکتر جان بابایی معاون محترم درمان وزارت بهداشت از بیمارستان علی ابن ابیطالب(ع)
دمای بخش های درمانی بیمارستان علی ابن ابیطالب (ع) زاهدان به دمای آسایش نزدیک شد
راه اندازي كمپين ريشه كني هپاتيت به مناسبت روزجهاني ريشه كني هپاتيت در بيمارستان علي ابن ابيطالب(ع)
خادمان امام رضا (ع) در بیمارستان علی ابن ابیطالب (ع)امید تازه‌ای به بیماران دادند .
با هدف تکریم بیشتر ارباب رجوع محقق شد.
رفاه حال مراجعان و تکریم ارباب رجوع اولویت مهم بیمارستان علی ابن ابیطالب (ع) زاهدان، مراجعه روزانه 700 نفر به این بیمارستان
قول مساعد یک خیر سلامت برای ساخت بخش جدید هماتولوژی اطفال در بیمارستان علی ابن ابیطالب(ع) زاهدان
گزارش تصویری از بازدید ریاست محترم دانشگاه از بخش اورژانس بیمارستان علی ابن ابیطالب(ع)
تور رسانه ای و بازدید اصحاب مطبوعات و ارباب جراید استان سیستان و بلوچستان از طرح های توسعه ای و خدمات ویژه بیمارستان علی ابن ابیطالب (ع)
محفل انس با قرآن و جزء خوانی به مناسبت ماه مبارک رمضان
پیروزی تیم فوتسال بیمارستان حضرت علی ابن ابیطالب(ع)
تيم پزشكي بيمارستان علي ابن ابيطالب(ع)
بازديد معاون محترم درمان دانشگاه علوم پزشكي
افتتاحیه هفتمین ماموریت
پيام تبريك رياست محترم بيمارستان علي ابن ابيطالب(ع)

محتوای مرتبط